Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Център
Алана
132 500 €
259 147.48 лв.

(1 656 €, 3 238.85 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:45 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 37 пъти.
Площ:
80 m2
Етаж:
1-ви от 3
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1999 г.

Описание на имота:

СИТИ имоти продава монолитен тристаен апартамент в района под Алана, на първи висок етаж в малка жилищна кооперация. Жилището се състои от всекидневна с трапезария и кухненски бокс, веранда и преходна спалня с изложение юг, северна спалня с тераса, баня, тоалетна и антре. Към апартамента има прилежащо мазе с полезна площ от 20 кв. м.
Особености
Тухла
С преход
Интернет връзка
Обзаведен
Контрол на достъпа
За контакт:
0895445999

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
СИТИ
089/5445999
СИТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
city.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, бул. 'Митрополит Методи Кусев' 22 ет1
http://city.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Център
Алана
Обява: 1c177859715352001

132 500 €
259 147.48 лв.
История на цената
(1 656 €, 3 238.85 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Център, Алана

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност